tejpy24

Vydavatelství Poznání Tejpování pevnými a pružnými tejpy – Stanislav Flandera

Super produkt Vydavatelství Poznání Tejpování pevnými od spolehlivého výrobce Vydavatelství Poznání jednoduše můžete sehnat tady a teď za výprodejovou cenu. Nyní můžete mít za 180 Kč.
EAN: 9788087419199
Vydavatelství Poznání Tejpování pevnými a pružnými tejpy - Stanislav Flandera
Celý popis

Tejpování je jednou metod sportovnho lékařství. Název je odvozen z anglického pojmenování základního materiálu této metody: páska – tape (tejp). Jedná se o metodu obvazování tělesných partií, nejčastěji končetin, pomocí pevných a pružných lepicích pásek o různé šířce podle velikosti a umístění tejpové aplikace na tělesné části. Smyslem těchto bandáží je zpevnění končetiny, na kterou je tejp aplikován. Takto ošetřená část těla je chráněna před destruktivními změnami a přitom není omezna ve své pohybové funkci.

Kinezio-tejpování se používá k odbourávání bolesti ve svalech i kloubech a ke zlepšení funkce svalů, šlach a kloubů, podporuje krevní a mízní oběh a má blahodárný vliv na hojení svalových ruptur, dále stabilizuje klouby, zlepšuje stav pooperačních jizev a napomáhá ke zlepšení stavu po parézách. Výhodou této metody je možnost kombinace jednotlivých aplikací k odstranění bolestivých stavů, například k ošetření lokte při epicondylitidě (tenisovém lokti) a podobně.

ISBN – 978-80-87419-01-4

4. vydání

Vázaná, lamino lesk, částečně barevná, 100 str.