tejpy24

Vydavatelství Poznání Kineziologické tejpování – Sascha Seifert

Zcela unikátní kus Vydavatelství Poznání Kineziologické tejpování - Sascha od společnosti s předním postavením na trhu Vydavatelství Poznání je k dostání právě teď u nás skutečně výhodně! Aktuálně v akci za 450 Kč.
Vydavatelství Poznání Kineziologické tejpování - Sascha Seifert
Celý popis

Kineziologické tejpování je mimořádně vhodným doplňkem osteopatické léčby a manuální terapie. Zlepšuje funkčnost svalů a kloubů, aktivuje mízní tok a zmírňuje bolesti. Kniha seznámí terapeuta s holistickými vztahy mezi osteopatií a kineziologickým tejpováním. V diagnostické části terapeut najde návody, jak za pomoci screeningových a svalových testů spolehlivě nalézt oblasti s lézí, v praktické části jsou popsána ošetření vhodnou tejpovou aplikací. Správnost tejpové aplikace při různých potížích znázorňují vynikající fotografie, které usnadňují použití v praxi. 

Kinezio-tejpování se používá k odbourávání bolesti ve svalech i kloubech a ke zlepšení funkce svalů, šlach a kloubů, podporuje krevní a mízní oběh a má blahodárný vliv na hojení svalových ruptur, dále stabilizuje klouby, zlepšuje stav pooperačních jizev a napomáhá ke zlepšení stavu po parézách. Výhodou této metody je možnost kombinace jednotlivých aplikací k odstranění bolestivých stavů, například k ošetření lokte při epicondylitidě (tenisovém lokti) a podobně.

 

ISBN: 978-80-87419-62-5

Rok vydání: 2017 (první vydání)

Rozměry: 176 x 250 mm