tejpy24

Rhino Horn Junior Konvička na výplach nosu pro děti

Unikátní a žádaný produkt Rhino Horn Junior Konvička originál od značky Rhino Horn snadno můžete získat ještě dnes za parádní cenu. Akční ceny již od 225 Kč.
Rhino Horn Junior Konvička na výplach nosu pro děti
Celý popis

Výplach nosu konvičkou Rhino Horn™ patří mezi jedno z nejšetrnějších způsobů odstranění hlenu, prachu a jiných cizích částí z oblasti nosu. Pro použití konvičky pro výplach nosu postačí vlažná voda a běžná kuchyňská sůl. Objem konvičky je asi o 1/3 menší než konvička klasická. Menší je i ústí nálevky, aby lépe pasovala na malý dětský nosík.

Použití:

Pomocí přiložené odměrky připravte fyziologický roztok (0,9% NaCl). Použijte obyčejnou kuchyňskou sůl. Jednu odměrku nasypte do konvičky a dolijte vlažnou vodou (zhruba 37°C) a důkladně promíchejte. Vypláchněte nos. Voda samovolně protéká nosními dírkami. Jemným vysmrkáním odstraníte zbytek vody z nosu a výsledkem bude uvolněný, čistý nos.

 

Metoda vyplachování nosu je vhodná nejen jako prevence, ale i jako léčba běžných zánětů horních cest dýchacích, akutních a chronických zánětů vedlejších nosních dutin, alergie a senné rýmy. U osob trpících např. právě zmiňovanou alergií, či sennou rýmou dojde během výplachu k odstranění alergenů a tím ke zmírnění potíží. Výplach nosu konvičkou Rhino Horn™ je přirozenou a velmi účinou alternativou používání nosních sprejů a kapek.

 

Barva:

světle zelená

Materiál:

tvrdý plast (PEHD) schválený pro styk s potravinami, vyrobeno v souladu s ISO 13485:2003 systémem řízení jakosti výrobců zdravotnických prostředků

Původ:
Norsko