RHINO HORN Konvička na výplach nosu ORIGINAL Barva: modrá

Tento výjimečný produkt RHINO HORN Konvička na výplach nosu od spolehlivého výrobce Rhino Horn jednoduše získáte aktuálně na webu za parádní cenu. Akční cena 229 Kč.
RHINO HORN Konvička na výplach nosu ORIGINAL Barva: modrá
Značka: Rhino Horn
229 Dostupnost: SKLADEM
Přejít do obchodu

Celý popis

Pro použití konvičky na výplach nosu postačí vlažná voda a běžná kuchyňská sůl.

Použití:

Pomocí přiložené odměrky připravte fyziologický roztok (0,9% NaCl). Použijte obyčejnou kuchyňskou sůl. Jednu odměrku nasypte do konvičky a dolijte vlažnou vodou (zhruba 37°C) a důkladně promíchejte. Vypláchněte nos. Voda samovolně protéká nosními dírkami. Jemným vysmrkáním odstraníte zbytek vody z nosu a výsledkem bude uvolněný, čistý nos.

Metoda vyplachování nosu je vhodná nejen jako prevence, ale i jako léčba běžných zánětů horních cest dýchacích, akutních a chronických zánětů vedlejších nosních dutin, alergie a senné rýmy. U osob trpících např. právě zmiňovanou alergií, či sennou rýmou dojde během výplachu k odstranění alergenů a tím ke zmírnění potíží. Výplach nosu konvičkou Rhino Horn™ je přirozenou a velmi účinou alternativou používání nosních sprejů a kapek.

 

Barva:

červená, modrá, zelená

Materiál:

tvrdý plast (PEHD) schválený pro styk s potravinami, vyrobeno v souladu s ISO 13485:2003 systémem řízení jakosti výrobců zdravotnických prostředků

Původ:
Norsko