tejpy24

RHINO HORN Konvička na výplach nosu ORIGINAL

Tento akční a ve slevě produkt RHINO HORN Konvička na od kvalitní značky Rhino Horn jde pořídit u nás právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě lze objednat jen za 149 Kč.
EAN: 8594204280013
RHINO HORN Konvička na výplach nosu ORIGINAL
Celý popis

Pro použití konvičky na výplach nosu postačí vlažná voda a běžná kuchyňská sůl.

Použití:

Obsah sáčku nasypte do konvičky a dolijte vlažnou vodou (zhruba 37°C) a důkladně promíchejte. Vypláchněte nos. Voda samovolně protéká nosními dírkami. Jemným vysmrkáním odstraníte zbytek vody z nosu a výsledkem bude uvolněný, čistý nos.

Metoda vyplachování nosu je vhodná nejen jako prevence, ale i jako léčba běžných zánětů horních cest dýchacích, akutních a chronických zánětů vedlejších nosních dutin, alergie a senné rýmy. U osob trpících např. právě zmiňovanou alergií, či sennou rýmou dojde během výplachu k odstranění alergenů a tím ke zmírnění potíží. Výplach nosu konvičkou Rhino Horn™ je přirozenou a velmi účinou alternativou používání nosních sprejů a kapek.

Dávkování

Jeden sáček soli rozpusťte v konvičce Rhino Horn™ naplněné nezávadnou vodou tělesné teploty. Množství soli v jednom sáčku rozpuštěné v konvičce odpovídá fyziologickému roztoku (0,9 % NaCl). Výplach nosu proveďte dle přiloženého návodu k použití.

Složení:
NaCl (100% chlorid sodný)

Upozornění:
Nepoužívejte při krvácení z nosu nebo alergii na chlorid sodný. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Balení:

30 sáčků (porcí) po 2,7 g NaCl, což je přesně pro jednu namíchanou dávku pro proplach nosu

Vyrobeno v České republice