tejpy24

Wang Prom Masážní bylinný sáček 200g

Designový produkt Wang Prom Masážní bylinný od značky se zárukou kvality Wang Prom lze koupit u nás trvale výhodně. Aktuálně za super cenu 151 Kč.
Wang Prom Masážní bylinný sáček 200g
Přejít do obchodu
Značka: Wang Prom
151
Celý popis

Během masáže dochází k uvolnění aktivních léčivých látek z bylin a esenciálních olejů pro regeneraci a uvolnění od bolesti a zánětu.

Většina z nich jsou byliny s esenciálními oleji, jejichž aroma se při zahřívání uvolňuje, jedná se o Plai (Zingiber Cassumunar), Kurkumu, Zedoaria, Citrónovou trávu, Kaffir, Kafr atd.. Tyto bylinky jsou nakrájené na plátky, zabalené do látky a formované do tvaru podobající se kulovému sáčku.

Návod k použití:

Masážní bylinný sáček pokropte vodou, dokud nebude nasáklý, poté jej zahřejte na 15 – 20 minut a jemně přiložte na část těla, kterou chcete masírovat. Opakujte 3 – 5 krát a vyměňte za druhý sáček, než se tento sáček opět nahřeje. Nepřikládejte sáček, pokud je příliš horký, aby nedošlo k popálení pokožky.

Bylinkový sáček je použitelný cca 3 – 5 krát, po každém použití jej umístěte do ledničky. V případě že dojde ke změně barvy (vyblednutí) nebo sáček zapáchá již jej nepoužívejte.

Složení:

Zingiber Cassumunar Root Powder, Curcuma Longa (Turmeric) Root Powder, CymbopogonNardus (Citronella) Oil, CryptolepisBuchanani Powder, Citrus Hystrix (Kaffr Lime), Leaf Powder, Tamarindusindica (Tamarind), Acacia Concinna Leaf Powder, Curcuma Aromatica Root Powder, CinnamomumCamphora (Camphor) Leaf Oil, Alpiniagalanga (Galangal), Swartz Powder, Borneol

Země původu:

Thajsko