tejpy24

TEJPY.cz Olej do aromalampy Obsah: Aloe 30ml

Žádaný výrobek TEJPY.cz Olej do aromalampy Obsah: od známého výrobce TEJPY.cz snadno najdete momentálně na webu ve výhodné akci! Výhodně teď u nás za 139 Kč.
TEJPY.cz Olej do aromalampy Obsah: Aloe 30ml
Přejít do obchodu
Značka: Tejpy.cz
139
Celý popis

Důležitým faktorem při samotné aromaterapii je především kvalita olejů a způsob výroby.

Naše vonné oleje jsou vyráběné tzv. parní destilací, při které dojde k rozdrcení rostliny v destilačním přístroji a pomocí horké páry dojde k oddělení těkavých látek. Po ochlazení se vonné látky oddělují od vody. Jedná se o silně koncentrované látky s vlastnostmi ovlivňujícími především emoce, psychiku a náladu.

Vonné oleje působí podobně jako samotné parfémy, tedy každý si musí najít vůni která mu sedí a je příjemná. Každý může jednotlivé vůně vnímat jinak.

Vůně:

  • Fresh forest – může pomoci při dýchacích obtížích provoněním místnosti lesní vůní
  • Breezy Aloe – navozuje příjemnou atmosféru bez terapeutických účinků
  • White cotton – jemná lehká vůně bez terapeutických účinků
  • Aroma – výraznější vůně 
  • White and green tea – příjemná vůně neutralizující pachy v místnosti

Složení:

Fresh forest: Pinus Sylvestris Leaf Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Cedrus Deodara Wood Oil, Juniperus Communis Fruit Oil, Limonene, Linalool

Breezy Aloe: Parfum

White cotton: Parfum

Aroma: Parfum

White and green tea: Lavandula Angustifolia Leaf Oil, Cymbopogon Flexuosus Leaf Oil, Cymbopogon Winterianus Leaf Oil, Linalool, Limonene, Linalyl Acetate

 

Objem:
30ml  

Bezpečností upozornění:

Vyvarujte se kontaktu s očima a přímému kontaktu s pokožkou. Pokud pociťujete bolest hlavy, upravte dávkování, popř. přestaňte používat.