TEJPY.cz Set dřevěných míčků

Unikátní a žádaný kus TEJPY.cz Set dřevěných míčků od kvalitního výrobce TEJPY.cz pohodlně pořídíte v naší nabídce napořád výhodně. Ve skvělé akci za 199 Kč.
TEJPY.cz Set dřevěných míčků
Značka: Tejpy.cz
199 Dostupnost: SKLADEM
Přejít do obchodu

Celý popis

Masážní pomůcky jsou tvarované tak, aby se jejich části přizpůsobily tvarům těla a docházelo tak během masáže k cílenému efektu tvarování a vyhlazení masírovaných částí během závěrečné procedury maderoterapie.

Maderoterapie:

V překladu se jedná o terapii dřevem, jelikož madera představuje druh španělského dřeva, které se při masírování používá. Pomáhá zejména při odtraňování celulitidy problémových partií zejména u žen.

Tato procedura, při které se používají speciální dřevěné a anatomicky tvarované nástroje, je kombinací ruční lymfodrenáže a intenzivní masáže. Metoda je založena na starověké čínské technice masáží, která byla v 90. letech vylepšena kolumbijskými odborníky, kteří do ní přidali své znalosti moderní kosmetologie.

Cíl maderoterapie je především estetický, a to pomoci vám dosáhnout krásné a zdravé postavy. Má však i další skvělé účinky pro vaše zdraví, například zlepšení arteriálního a žilního oběhu a stimulaci tvorby elastinu a kolagenu, díky čemuž se vám posílí kůže a zmizí menší vrásky.

Pravidelným používáním dochází ke zlepšení vzhledu pokožky, zejména pak na částech těla jako jsou: stehna, hýždě, břicho, boky a paže.

Rozměry:

 

Země původu:
Čína