TEJPY.cz Dřevěný váleček s kostkami na maderoterapii

Často hledaný výrobek TEJPY.cz Dřevěný váleček s kostkami na od této skvělé značky TEJPY.cz jednoduše pořídíte momentálně na našich stránkách se slevou. Nyní pořídíte za super cenu 359 Kč.
TEJPY.cz Dřevěný váleček s kostkami na maderoterapii
Značka: Tejpy.cz
359 Dostupnost: SKLADEM
Přejít do obchodu

Celý popis

Masážní váleček s tvarovanými rukojeťmi a zaoblenými kostkami je použitelný při maderoterapii v salonu, ale i v pohodlí domova. Pravidelným používáním dochází ke zlepšení vzhledu pokožky, zejména pak na částech těla jako jsou: stehna, hýždě, břicho, boky a paže.

Maderoterapie:

V překladu se jedná o terapii dřevem, jelikož madera představuje druh španělského dřeva, které se při masírování používá. Pomáhá zejména při odtraňování celulitidy problémových partií zejména u žen.

Tato procedura, při které se používají speciální dřevěné a anatomicky tvarované nástroje, je kombinací ruční lymfodrenáže a intenzivní masáže. Metoda je založena na starověké čínské technice masáží, která byla v 90. letech vylepšena kolumbijskými odborníky, kteří do ní přidali své znalosti moderní kosmetologie.

Cíl maderoterapie je především estetický, a to pomoci vám dosáhnout krásné a zdravé postavy. Má však i další skvělé účinky pro vaše zdraví, například zlepšení arteriálního a žilního oběhu a stimulaci tvorby elastinu a kolagenu, díky čemuž se vám posílí kůže a zmizí menší vrásky.

Rozměry:

 

Počet kostek:

 

Barva:

 

Země původu:

Čína