tejpy24

Penco Iontový nápoj MINERAL DRINK

Hodně povedený výrobek Penco Iontový nápoj MINERAL od značky se zárukou kvality Penco je k dispozici právě napořád výhodně! V akci za 489 Kč.
EAN: 8594000864431
Penco Iontový nápoj MINERAL DRINK
Přejít do obchodu
Značka: Penco
489
Celý popis
Výhody:
  • bez obsahu cukru, přírodní aroma
  • 5 elektrolytů (sodík, drslík, chloridy, vápník a hořčík)
  • obsah vitamínů a mineralních látek zejména: Na, K, Mg, Ca, Cl a P, Mn, Zn, Fe, Cu
  • poměr elektrolytů odpovídá složení potu
  • dodává organismu jednoduché sacharidy a polymery glukózy
  • nápoj nahrazuje deficit vody a elektrolytů
  • zabraňuje poklesu výkonu během sportovních aktivit trvajících do 1,5 hodiny

Při běžeckých trénincích, závodech nebo jiných vytrvalostních aktivitách, kde si s sebou neberete lahev s pitím pak doporučujeme namíchat si cca poloviční dávku PENCO® MINERAL DRINK a vypít před výkonem.

PENCO® MINERAL DRINK lze také využít využít i pro regeneraci.

PENCO® MINERAL DRINK v hypertonické koncentraci ( 2 odměrky v 250ml vody) namíchejte a vypijte nejlépe do 15-20 minut po sportovní aktivitě. Doplníte si tak nejen tekutiny a minerály ztracené potem, ale i glykogenové zásoby. Používá se tedy i při regeneraci.

Příchuť:

citron

Obsah:

900gv práškové podobě

Doporučeno připravovat minerální drink v mírně hypotonické koncentraci, začít pít již před výkonem a během výkonu pít menší množství (100-150 ml) každých 10 – 15 minut.

Dávkování:

30 g (1 ½ odměrky) prášku se rozmíchá v 500 ml chladné vody

Složení:

sacharóza, glukóza, maltodextriny, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, hořečnaté soli kyseliny citrónové, chlorid sodný, citronan sodný, laktát vápenatý, aroma, citronan draselný, draselné soli kyseliny trihydrogenfosforečné, syrovátková bílkovina, citrusový pektin, vitamínová směs (L-askorbová kyselina, tokoferyl-acetát 50%, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotin, kyanokobalamin), chlorid draselný, emulgátor: sójový lecithin, síran železnatý, oxid zinečnatý, síran manganatý, síran měďnatý, jodičnan drasený.

Výrobek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy.