tejpy24

Energetický gel s dvojím účinkem – TopSix Double Caff

Tento vynikající výrobek Energetický gel s dvojím účinkem - od skvělého a známého výrobce TopSix můžete získat momentálně levně. Aktuálně za super cenu 75 Kč.
Energetický gel s dvojím účinkem - TopSix Double Caff
Přejít do obchodu
Značka: TopSix
75
Celý popis

Double Caff je doplněk stravy z vitaminů skupiny B s taurinem, kofeinem a sacharidy se středně dlouhým řetězcem.

Obsah kofeinu v jedné dávce je cca 170 mg, tedy cca jako 2 silnější šálky kávy, ale na rozdíl od kávy díky ostatním obsaženým složkám nezpůsobuje odvod tekutin z těla.

Gel obsahuje dvojitý zdroj kofeinu (odtud také jeho název) – bezvodý kofein a kofein ze zeleného kávového extraktu (z nepražené kávy). Bezvodý kofein dodává okamžitou energii, zatímco kofein ze zeleného kávového extraktu dodává energii do těla postupně a také je ceněný pro své antioxidační vlastnosti.

Obsažený taurin zajišťuje celou řadu účinků – reguluje hladinu tekutin ve svalech tím, že „natahuje“ glukózu a aminokyseliny do svalových buněk. Podporuje funkci svalů a dodává jim sílu. Příznivě působí na snižování hladiny kyseliny mléčné, pomáhá udržovat rovnováhu minerálů v organismu a předchází svalovým křečím.

Hydroxid hořečnatý je obsažen, aby vyrovnal pH žaludečních kyselin. Izomaltulóza, cukr s nízkým glykemickým indexem, zajišťuje pomalé vstřebávání a postupné uvolňování energie.

Složení:
voda, maltodextrin 9, izomaltulóza,
kyselinotvorné:
kyselina citrónová,
zelená káva arabica (45% kyselina chlorogenová, kofein
3,9%), taurin, hydroxid hořečnatý, kofein, aroma
umělá sladidla:
sukralóza
konzervační látka: sorban draselný,
niacin
(Vitamín B3), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), thiamin hydrochlorid (Vitamin B1), kyselina listová, kyanokobalamin (vitamin B12).

Dávkování:
1 x denně, nejlépe mezi jídly.

Skladujte v suchu a chladu. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Obsah:
60 ml

POZOR
Nenahrazuje pestrou standardní stravu. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávky.
Nekombinujte s konzumací alkoholu a tabáku.

Další produkty značky TopSix