tejpy24

Iplikátor Komfort D5 68 x 38 cm

Tento žádaný produkt Iplikátor Komfort D5 68 x od značky se skvělou pověstí Iplikátor máte možnost pořídit tady a teď právě opravdu výhodně. Ve skvělé akci za 1 149 Kč.
Iplikátor Komfort D5 68 x 38 cm
Přejít do obchodu
Značka: Iplikátor
1 149
Celý popis

Iplikátor můžete využít ke zmírnění bolesti zad, ale také k prevenci a relaxaci. Provedení v bavlně s nafukovací vložkou je komfortní verzí Iplikátoru.

Azurově modré provedení v bavlně je výhodné díky svojí variabilitě. Varianta D5 je opatřená vnitřní výloží z molitanu a nafukovací vložkou.

Nafouknutý Iplikátor se individuálně přizpůsobí tvaru páteře a tak zvyšuje komfort odpočinku i účinnost, protože lépe přilne k tělu. Velký Iplikátor můžete využít jako masážní pomůcku na celou plochu zad, na použití vleže umístěte Iplikátor na měkkou podložku, např. postel. Máte-li kancelářskou židli s vysokým opěradlem nebo měkké křeslo, Iplikátor využijete i vsedě. Použít jej můžete i na břicho, nebo na chodidla. Velký Iplikátor působí na velkou plochu těla, je tedy efektivnější než malá verze, příznivě tak ovlivňuje celkový stav organismu.