tejpy24

Iplikátor nafukovací 35 x 19 cm E2

Akční kousek Iplikátor nafukovací 35 x 19 od společnosti s dlouholetou tradicí Iplikátor lze nakoupit v naší nabídce skutečně výhodně. Výhodně za super cenu 577 Kč.
Iplikátor nafukovací 35 x 19 cm E2
Celý popis

Fólie se na rozdíl od látkových podkladů jednoduše desinfikuje, je tedy ideální pro případy, kdy bude Iplikátor používat více lidí. Další výhodou je snadná výměna ježků. Zatímco na Iplikátor na látkové podložce je v případě opotřebování třeba ježka přišít nebo přilepit, v této verzi jej snadno odepnete a zase připnete, což se hodí i pokud máte na zádech např. kožní znaménko, na které není dobré Iplikátor přikládat.

Iplikátor si můžete pořídit i ve variantě nafukovací, která se lépe přizpůsobí a přilne k oblastem těla jako jsou bedra nebo krční páteř. Iplikátor Expert pořídíte ve variantě na nafouknutí ústy nebo s pumpičkou. Díky praktickému rozměru si Iplikátor snadno vezmete všude s sebou. Například do práce, kde se dofouknutý do tvaru polštářku pohodlně připůsobí tvaru krční páteře a bolest hlavy ani zad vám na kancelářské židli nehrozí.