tejpy24

FLEXVIT Posilovací guma MultY

Tento diskontní produkt FLEXVIT Posilovací guma MultY od značky s tradicí a dobrou pověstí Flexvit snadno můžete pořídit ještě dnes za super peníze! Cenově vychází na 899 Kč.
FLEXVIT Posilovací guma MultY
Přejít do obchodu
Značka: Flexvit
899
Celý popis

Posilovací guma FLEXVIT MultY

S touto posilovací gumou můžete procvičit prakticky veškeré svaly na Vašem těle. Vysoce kvalitní pevné smyčky umožňují nepřeberné možnosti cvičení – jste omezeni pouze Vaší kreativitou.

Je vhodná například pro:

  • trénink síly a vytrvalosti
  • posilování středu těla a protahování
  • trénink rovnováhy
  • obecné stabilizační a rotační cvičení
  • aktivaci a mobilizaci svalů

 

Cvičení s gumou FLEXVIT MultY je dokonale variabilní. Díky systému pevných smyček si můžete rychle nastavit v podstatě libovolný odpor (zjednodušit nebo naopak ztížit provedení). Pevné smyčky jsou šikovné i v případě, že chcete provádět rychlé pohyby a rychle měnit směr. Guma je velmi pružná, umožňuje tak plnou amplitudu pohybů všech končetin.

 

Využijete kdekoliv a kdykoliv
Posilovací gumy FLEXVIT MultY můžete použít v podstatě kdekoliv. Cvičení zaměřená na stabilizaci, aktivaci a posílení mohou být prováděna stejně tak doma jako v rámci profesionálního tréninku.

 

Posilovací gumy FLEXVIT jsou naprosto bezpečné. Gumy jsou odolné proti přetržení, robustní a zároveň jemné k pokožce a netahají.

 

Délka gumy:
240 cm

Šířka gumy:
3 cm – zelená