tejpy24

FLEXVIT Posilovací guma Multi Provedení míče: pevný pásek, černá

Tento skvělý výrobek FLEXVIT Posilovací guma Multi Provedení míče: pevný pásek, od přední značky Flexvit lze získat momentálně za výhodnou cenu. Nyní pořídíte za 955 Kč.
FLEXVIT Posilovací guma Multi Provedení míče: pevný pásek
Přejít do obchodu
Značka: Flexvit
955
Celý popis

Posilovací guma FLEXVIT Multi

S touto posilovací gumou můžete procvičit prakticky veškeré svaly na Vašem těle. Vysoce kvalitní pevné smyčky umožňují nepřeberné možnosti cvičení – jste omezeni pouze Vaší kreativitou.

Je vhodná například pro:Flexvit_multi_woman

  • trénink síly a vytrvalosti
  • posilování středu těla a protahování
  • trénink rovnováhy
  • obecné stabilizační a rotační cvičení
  • aktivaci a mobilizaci svalů

 

Cvičení s gumou FLEXVIT Multi je dokonale variabilní. Díky systému pevných smyček si můžete rychle nastavit v podstatě libovolný odpor (zjednodušit nebo naopak ztížit provedení). Pevné smyčky jsou šikovné i v případě, že chcete provádět rychlé pohyby a rychle měnit směr. Guma je velmi pružná, umožňuje tak plnou amplitudu pohybů všech končetin.

flexvit multi man

Využijete kdekoliv a kdykoliv
Posilovací gumy FLEXVIT Multi můžete použít v podstatě kdekoliv. Cvičení zaměřená na stabilizaci, aktivaci a posílení mohou být prováděna stejně tak doma jako v rámci profesionálního tréninku.

 

Posilovací gumy FLEXVIT jsou naprosto bezpečné. Gumy jsou odolné proti přetržení, robustní a zároveň jemné k pokožce a netahají.

 

Délka gumy:
275 cm

Šířka gumy:
3 cm – oranžová, zelená, béžová (pevná)
4 cm – modrá, černá (pevná)