tejpy24

BSN Tensoplast STK Trakční bandáž pro děti Varianta: neadhezivní

Velmi oblíbený výrobek BSN Tensoplast STK Trakční bandáž pro děti Varianta: od známého dodavatele BSN lze sehnat zrovna dneska za extra cenu! V akci za cenu 319 Kč.
BSN Tensoplast STK Trakční bandáž pro děti Varianta: neadhezivní
Přejít do obchodu
Značka: BSN
319
Celý popis

 

Tensoplast® STK je určena k okamžitému zpevnění končetiny po úraze. Během používání se přítlakem mění intenzita tahu a tedy jeho zpevnění. Jedná se o vysoce kvalitní materiál s tvarovou přizpůsobivostí, ideální pro měkké tkáně. 

Neadhezivní STK: Pruhy polyetylénové pěny s otevřenými komůrkami a zkříženým uspořádáním se vzestupně omotávají kolem končetiny a vytvářejí tak celistvou vrstvu pevně přiléhající ke kůži končetiny. Struktura pěny zajišťuje dostatečnou ventilaci kůže. Vyvíjenou kompresí napomáhá elastická bandáž, dodávaná spolu s produktem, udržet soupravu na zvoleném místě končetiny a snižuje tak potřebu opakovaných úprav, tah se díky elastické bandáži přitom vyvíjí účinněji.

Adhezivní STK: Produkt se aplikuje v pruzích pomocí akrylového lepicího materiálu citlivého na tlak zajištujícího maximální adhezi při minimálním riziku alergických komplikací. Nedráždivá lepivá hmota je ideální pro citlivou a jemnou pokožku. Unikátní forma fixace zajišťuje její dokonalé přizpůsobení se tvaru končetiny. Navíc lze vrchní vrstvu kompresního obvazu snadno sejmout bez poškození spodní vrstvy zpevňující končetinu.

Velikost:

6cm x 2,7m

adhezivní, neadhezivní