tejpy24

BSN Tensoplast STK Trakční bandáž pro dospělé Varianta: neadhezivní

Nejprodávanější výrobek BSN Tensoplast STK Trakční bandáž od skvělého výrobce BSN jednoduše můžete najít nyní pořád výhodně. Zrovna nyní za cenu 475 Kč.
BSN Tensoplast STK Trakční bandáž pro dospělé Varianta: neadhezivní
Přejít do obchodu
Značka: BSN
475
Celý popis

 

Tensoplast® STK je určena k okamžitému zpevnění končetiny po úraze. Během používání se přítlakem mění intenzita tahu a tedy jeho zpevnění. Jedná se o vysoce kvalitní materiál s tvarovou přizpůsobivostí, ideální pro měkké tkáně. 

Neadhezivní STK: Pruhy polyetylénové pěny s otevřenými komůrkami a zkříženým uspořádáním se vzestupně omotávají kolem končetiny a vytvářejí tak celistvou vrstvu pevně přiléhající ke kůži končetiny. Struktura pěny zajišťuje dostatečnou ventilaci kůže. Vyvíjenou kompresí napomáhá elastická bandáž, dodávaná spolu s produktem, udržet soupravu na zvoleném místě končetiny a snižuje tak potřebu opakovaných úprav, tah se díky elastické bandáži přitom vyvíjí účinněji.

Adhezivní STK: Produkt se aplikuje v pruzích pomocí akrylového lepicího materiálu citlivého na tlak zajištujícího maximální adhezi při minimálním riziku alergických komplikací. Nedráždivá lepivá hmota je ideální pro citlivou a jemnou pokožku. Unikátní forma fixace zajišťuje její dokonalé přizpůsobení se tvaru končetiny. Navíc lze vrchní vrstvu kompresního obvazu snadno sejmout bez poškození spodní vrstvy zpevňující končetinu.

Velikost:

8cm x 4m

adhezivní, neadhezivní