tejpy24

Sissel Oov Velikost: S

Unikátní a oblíbený výrobek Sissel Oov Velikost: S od skvělého výrobce Sissel snadno pořídíte nyní pořád výhodně! Ceny již od 5 555 Kč.
Sissel Oov Velikost: S
Přejít do obchodu
Značka: Sissel
5 555
Celý popis

OOV® je inovativním cvičební pomůcka vhodná k posílení středu těla, kterou vyvinul australský osteopat a neurovědec Daniel Vladeta.

Má anatomicky optimalizovaný design přizpůsobený přirozenému S tvaru páteře. Tento multifunkční nástroj lze použít v pilates, fitness, józe i při rehabilitaci a byl navržen tak, aby byl nestabilní. Díky zapojení hlubokých svalů jádra je možné opět nalézt rovnováhu, podporuje se jemné roztahování páteře, stabilizace trupu a mobilizace meziobratlových plotének.

  • rehabilitace, cvičení, dekomprese páteře a svalová aktivace
  • ergonomický tvar odpovídající křivkám páteře
  • pracuje na bázi nestability
  • jemně aktivuje hluboké stabilizační svaly (jádro)
  • podporuje napínání páteře
  • umožňuje mobilizaci meziobratlových plotének
  • má blahodárný vliv na celkový stav zádových svalů

Zpočátku můžete při cvičení použít Vaše paže a nohy, které Vám pomohou při nalezení rovnováhy a stabilizaci Vaší polohy. 
OOV® lze použít na jakémkoli rovném povrchu – podlaha, stěna, rehabilitační lehátko. Při cvičení je vhodné použít například složený ručník, který pomůže udržet hlavu v neutrální poloze.

OOV® je k dispozici v těchto velikostech:
S –
pro osoby s výškou do 170 cm a váhou do 55 kg
M –
pro osoby s výškou od 170 do 180 cm a váhou v rozmezí 55 – 75 kg

Upozornění:
Ujistěte se, že používáte vždy tu správnou velikost odpovídající Vaší výšce a tělesné hmotnosti. Je velmi důležité,abyste se na OOV® správně položili, neměli byste přitom mít žádné bolesti ani nepohodlí. Pokud ano, zkuste se znovu napolohovat nebo zkontrolujte velikost. OOV® je nestabilní cvičební a rehabilitační pomůcka, vždy je potřeba přistupovat ke cvičení s mimořádnou opatrností. Pokud trpíte zdravotními obtížemi, před použitím OOV® se nejprve poraďte se svým lékařem.

Barva:
šedá

Materiál:
Vyrobeno z vysoce kvalitní a odolné pěny.
Vzhledem k výrobnímu procesu barva není úplně jednotná a na povrchu mohou být jemné rýhy nebo prohlubně, to je úplně normální, nejedná se o projev opotřebení.
Čistěte jemně navlhčeným hadříkem, neponořujte celé do vody.