tejpy24

Dynamická podložka Jumper mini TOGU

Hodně oblíbený produkt Dynamická podložka Jumper mini od společnosti se zárukou kvality Togu naleznete tady teď opravdu levně. K sehnání zrovna v akci za 3 500 Kč.
Dynamická podložka Jumper mini TOGU
Přejít do obchodu
Značka: Togu
3 500
Celý popis

Vysoce kvalitní produkt od firmy TOGU pro motorická cvičení a balanční cvičení, velmi vhodná je tato pomůcka i pro kvalitní rehabilitaci. Nestabilní plocha přispívá ke zlepšení koordinace a rozvoji stability, napomáhá k odstranění bolesti zad, posílení břišních svalů a komplexně posiluje svaly celého těla – aktivuje i hluboko uložené svaly, které se často při cvičení nezapojují.

Jumper je vyroben z odolného materiálu Ruton. Tento materiál je velmi odolný a bez zápachu. Výrobek neobsahuje latex ani zakázaná změkčovadla. Spodní panel je vyztužený skelným vláknem.

Povrch je protiskluzový, stejně jako spodní deska. Konkávní základní deska poskytuje brilantní vliv na trampolínu a také zajišťuje bezproblémové stohování. Schválená Dynair technologie (2/3 koule) zaručuje extrémně dynamický odrazový efekt, lepší stabilitu kloubů a kotníků. 

Velikost:
36
x 18 cm

Hmotnost:
2,5 kg

Nosnost:
cca 120 kg dynamické váhy

Barva:
červeno černá

Vyrobeno v Německu.