tejpy24

Cryopush návlek univerzální

Akční kus Cryopush návlek univerzální od spolehlivého výrobce CRYOPUSH snadno můžete získat momentálně za skvělou cenu! Nabídka od 1 299 Kč.
Cryopush návlek univerzální
Přejít do obchodu
Značka: CRYOPUSH
1 299
Celý popis

 

Známá a potvrzená informace je, že komprese snižuje otoky, přetížení, zranění či bolest po operaci a chlad působí protizánětlivě díky snížení krevního oběhu a polehčení zánětlivých procesů.

Cryopush návlek je spolu s Cryopush chladičem a propojovací hadicí důležitým pomocníkem v regeneraci po sportovních výkonech, zraněních, či po operaci.

Narozdíl od klasických tlakových obvazů a vaků na led manžety na Cryopush uzavírají postiženou část a dochází tak k zaručené kompresi. Pevnost komprese lze nastavit individuálně. K ochlazení dochází též rovnoměrně a díky regulaci teploty dochází k optimálnímu ochlazení.

Pulzace při průběhu značí, že tekutiny jsou efektivně přepravovány z těla, stejně jako při lymfatickém procesu.

Nejedná se o statickou, ale dynamickou kompresi.

Univerzální návlek přiložte a upevněte pomocí suchých zipů, které zajistí fixaci po celou dobu chladivé terapie. Použití např. na paži, rameno, lýtko, kotník. Univerzální návlek se díky svému tvaru přizpůsobí různým částem těla.

Pokud potřebujete kompresi konkrétní části těla, doporučujeme použití návleku, který je na něj přímo určený.

Návod k použití:

  • Naplňte objem chladiče studenou vodou, popř. kostkami ledu
  • Připojte manžetu k tělu
  • Propojte manžetu a chladič hadicí
  • Zapojte napájecí zdroj chladiče do elektické zásuvky
  • Zvolte požadovaný program a začněte léčbu

Důležitá upozornění:

Nepoužívejte pokud trpíte hypertenzí, oběhovými poruchami, diabetesem, cévním onemocněním, těhotenstvím. Vždy nejprve konzultujte s lékařem. Napoužívejte na místa s otevřeným poraněním. Npoužívejte pokud jste náchylní na chlad.