tejpy24

BSN Hypafix transparent

Velmi prodávaný kus BSN Hypafix transparent pocházející od značky BSN lze nakoupit ještě dnes za akční cenu. Akční ceny již od 349 Kč.
BSN Hypafix transparent
Přejít do obchodu
Značka: BSN
349
Celý popis

Hypafix® transparent nabízí optimální vodotěsnou ochranu rány a dokonale chrání před bakteriemi. Jeho poloprůhledná struktura umožňuje pokožce dýchat a tím snižuje riziko macerace. Extra tenká vrstva se přizpůsobuje jako druhá kůže konturám těla, včetně kloubů a končetin. Průhlednost filmu udržuje obvaz neposkvrněný a umožňuje vizuální kontrolu okolí rány po celou dobu aplikace. Hypafix® transparent se snadno aplikuje díky inovativnímu aplikačnímu systému.

Komfort pacienta a profesionální fixace obvazu nejsou protiklady. Pacienti nechtějí, aby byl jejich pohyb omezen, ani v průběhu rané rehabilitace. Hypafix® transparent chrání rány před vodou, vlhkostí a kontaminací. Umožňuje pacientům umýt se a sprchovat, aniž by byla nutná dodatečná ochrana proti vodě. Díky širokému spektru použití v kombinaci s jednoduchou a rychlou aplikací nabízí Hypafix® transparent průkaznou úlevu v nemocnicích, privátní praxi a samotným pacientům.

Vlastnosti:
 – propouští vodní páry
 – nechává kůži dýchat
 – vhodný pro citlivou pokožku
 – velmi dobrá počáteční a trvalá přilnavost
 – dokonalé přizpůsobení tvaru těla
 – pružnost a odolnost
 – bariéra proti bakteriím
 – hygienická péče o rány
 – snižuje riziko infekcí
 – snadné použití 

Použití:
Pro vodotěsnou fixaci ran, vhodný také na klouby
Pro vodotěsnou fixaci přístrojů, katetrů, měřících přístrojů a sond
Pro hygienickou fixaci masti

Rozměry:
5 x 10 m