tejpy24

Zensah Kompresní podpora kotníku – pevnější Velikost: M

Ve slevě výrobek Zensah Kompresní podpora kotníku - pocházející od značky Zensah pohodlně získáte bezpečně online skutečně výhodně! Aktuálně stojí u nás 349 Kč.
EAN: 813231025397
Zensah Kompresní podpora kotníku - pevnější Velikost: M
Přejít do obchodu
Značka: Zensah
349
Celý popis

Kompresní návlek na kotník Zensah má inovativní tenký design, který ale zároveň poskytuje výbornou podporu kotníku, zatímco nijak neomezuje v pohybu. Tato kompresní podpora kotníku byla navržena ve spolupráci s atletickým trenérem a je prvním návlekem na kotník a aktivní 3D Geo Tech žebrováním. Strukturovaný povrch poskytuje účinnou úlevu od bolesti v kotníku a paty.

Vyrobeno speciální Zensah technologií, která je bezešvá, rychle odvádí vlhkost od pokožky a je prodyšná. Je tedy extra pohodlná a vhodná pro použití při jakékoliv sportovní aktivitě.

Vyrobeno z materiálu Zensah Fabric (neobsahuje neopren ani latex), který obsahuje ionty stříbra pro lepší tepelnou regulaci a proti tvorbě bakterií, které pak zapáchají. Materiál je prodyšný a je navržen tak, aby cílená komprese zmírnila bolesti v kotníku a pomáhala snižovat nepříjemný otok.

  

             Lepší cirkulace krve –                         Cílená komprese – 3D Geo Tech žebrování          Prodyšnost, podpora, plný rozsah pohybu
          odstupňovaná komprese               

 

Každá kompresní podpora kotníku je vybavena odstupňovanou kompresní technologií, která pomáhá zlepšit krevní oběh a poskytuje výbornou podporu. To pomáhá při léčbě zánětu a pomáhá jako prevence úrazů.

Zensah vyvinul pokročilou podporu kotníku vyrobenou s využitím patentované technologie 3D Geo Tech žebrování. Ta byla pečlivě vyvinuta vedoucími atletickými trenéry, aby poskytovala cílenou podporu pro aktivní úlevu od bolesti v kotníku, oblasti paty a Achillovy šlachy.

Zensah podpora kotníku je lehká, umožňuje plný rozsah pohybu a současně poskytuje podporu tam, kde ji nejvíce potřebujete. Je vyrobena z inovativní látky Zensah Fabric, která výborně odvádí vlhkost a díky iontům stříbra efektivně působí proti zápachu. Bezešvé provedení přináší maximální komfort při nošení a eliminuje možnost nepohodlí a odření, které se může objevit u jiných podpěr kotníků.

Balení:
1 ks

Barva:
černá

Materiál:
75 % Nylon
25 % Spandex

Údržba:
ruční praní na 30 °C

Původ:
USA

Velikostní tabulka (dle velikosti obuvi):

Velikost S M L
velikost obuvi 36 – 39 39 – 43 44 a větší