tejpy24

Vydavatelství Poznání Pohybový systém – Iva Dostálová

Zcela unikátní výrobek Vydavatelství Poznání Pohybový systém od značky se zárukou kvality Vydavatelství Poznání snadno můžete pořídit v naší internetové nabídce ve výhodné akci. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 480 Kč.
Vydavatelství Poznání Pohybový systém - Iva Dostálová
Celý popis

Kniha předkládá základní anatomické poznatky, popis hlavních svalů a svalových v české i latinské terminologii a umožňuje srovnání s jinou literaturou. Informace jsou doplněny názornými ilustracemi. Vyšetření svalového aparátu je zaměřeno na stanovení svalových dysbalancí ve smyslu svalového zkrácení, oslabení, chybných pohybových stereotypů a hypermobility. V návaznosti na vyšetřované svaly jsou uvedeny kompenzační cviky pro úpravu svalových dysbalancí. Jednotlivé cvičební pozice i vyšetřovací postupy zpřesňuje fotodokumentace. S ohledem na komplexní péči o pohybový systém je součástí publikace kapitola věnovaná masážím. Především pak je prezentována metodika jednotlivých postupů s patřičnou fotodokumentací. Podrobné popisy základních masérských hmatů jsou doplněny videoukázkami jejich provedení a přiloženém DVD.

Součástí publikace je i výzkumná část, která dokladuje teoretické aspekty přímo v praxi. Výsledky přinášejí poznatky o funkčním stavu vybraných svalových skupin části populace ve věkových kategoriích adolescence a adultus.

Počet stran:
320

Vazba:
vázaná

ISBN:
978-80-87419-61-8

Formát:
16 x 23 cm