tejpy24

Vydavatelství Poznání Medical Running

Oblíbený a kvalitní produkt Vydavatelství Poznání Medical Running od známé společnosti Vydavatelství Poznání je k získání tady a teď právě se slevou! Za bezkonkureční cenu 499 Kč.
EAN: 9788087419984
Vydavatelství Poznání Medical Running
Celý popis

Běh jako přirozený pohyb, udržující v nejlepší kondici nejen tělo, ale i ducha a zároveň přináší tělu aktivní odpočinek a dobrý spánek.

Pravidelný běh slouží jako prostředek proti stárnutí. Je nejjednodušším a nejúčinnějším lékem na onemocnění spojená s nedostatkem pohybu. Špatný běžecký styl může vést k fyzickým potížím.

Kniha obsahuje rady jak:

Běžet bez bolesti: Z analýzy běhu zjistíte, které části těla zatěžujete nesprávně. Poznáte 12 zlatých pravidel běhu bez zranění a naučte se je správně využívat.

Běžet rychleji: Prostřednictvím cílevědomého a pravidelného tréninku využijete obratnost. Správné anatomické pohyby při běhu rovněž zvyšují jeho hospodárnost. Naučíte se běhat rychleji s vynaložením menší síly.

Běžet déle: Díky správné běžecké technice a technice flow si zlepšíte vytrvalost. Můžete se pak běhu věnovat až do vysokého věku a výrazně si tak prodloužíte svůj aktivní život.

 

Autor:

Larsen Christian

Jazyk:

čeština

Počet stran:

344

ISBN:

978-80-87419-98-4

EAN:

9788087419984

Vazba:

brožovaná

Rok vydání:

2021