tejpy24

Vydavatelství Poznání Kniha cvičení s BlackRoll – Uvolňování fascií Frank Thömmes

Tento oblíbený produkt Vydavatelství Poznání Kniha cvičení s od odblíbeného výrobce Vydavatelství Poznání jednoduše seženete v naší nabídce napořád výhodně. Výhodně za cenu 368 Kč.
EAN: 9788088395003
Vydavatelství Poznání Kniha cvičení s BlackRoll - Uvolňování fascií Frank Thömmes
Celý popis

Kniha srozumitelně pro každého podává informace vedoucí k jednoduchému a efektivnímu tréninku.

Ať už jen pro bolesti zad nebo i pro sportovní úspěch: Kdo zvládne techniky, udrží své tělo udržuje v kondici a předchází tak zranění.

Anotace:
Ještě nedávno byly fascie – síť vazivové tkáně rozprostřená po celém těle – považovány pouze za obalové orgány. Díky vědeckým objevům posledních let se však staly středem pozornosti oborů sportování pro zdraví a nauk o pohybu. Nezáleží na tom, zda jde o tenisový úder, golfový švih nebo cviky pro zdravá záda – při všech těchto pohybech hraje důležitou roli fungující fasciální síť. A dobrá zpráva navíc: Fascie lze „trénovat“!

Nejnovější výsledky mezinárodního výzkumu fascií vedou k možnostem konkrétní aplikace v rekreačním a profesionálním sportu i v oblasti rehabilitace a prevence. Tato jednoduchá a zároveň účinná cvičení pro uvolnění fascií může zvládnout každý, ať již za účelem odstranění bolesti v zádech, nebo vrcholného sportovního výkonu. Kdo ovládne techniky fasciálního tréninku, dovede udržet své tělo v kondici a předcházet zraněním.

Jazyk:
český jazyk

Počet stran:
188

ISBN
978-80-87419-49-6