tejpy24

TRX SWEAT Závěsný systém

Ve slevě tento produkt TRX SWEAT Závěsný systém od odblíbeného výrobce TRX máte možnost nakoupit u nás téměř zdarma. Právě teď za cenu 5 490 Kč. EAN: 847585009444
TRX SWEAT Závěsný systém
Přejít do obchodu
Značka: TRX
5 490
Celý popis

TRX® Sweat Original umožňuje efektivní zvýšení pevnosti, síly a vytrvalosti při posilování v domácím prostřední či fitness centrech.

TRX® Sweat Original nabízí zabavné a variabilní tréninky, které pomohou spalovat tuky, budovat svalstvo, zlepšovat mobilitu a zpevňovat střed těla. Při tréninku s popruhy dochází k rovoměrnému procvičení všech svalů v těle. Svalová hmota narůstá rovoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost. 

TRX® závěsný systém nabízí pestrou škálu cviků. Existuje spousta variant a možností, jak popruhy na cvičení využít a nespadnout do stereotypu stále se opakujících cviků. TRX® závěsný systém pracuje na jednoduchém principu otáčecí karabiny a dvou popruhů, které můžete uchytit kdekoliv za strom, trám či skobu. Doma využijete kotvu, díky které můžete závěsné pásy TRX® uchytit i do dveří.

Závěsný systém TRX® je originální nářadí využívající pouze hmotnost cvičence jako dominantní faktor pro zátěž při cvičení. Zátěž si tak lze snadno upravit nastavením polohy těla. Cvičení s ním je tedy vhodné jak pro začátečníky, elitní sportovce, i pro děti, dorost a juniory.

Balení obsahuje : 

  • Závěsný systém TRX®Sweat
  • PREMIUM mobilní aplikace na 6 měsíců zdarma
  • TRX video tréninků zdarma
  • Plakát se cviky v 7 jazycích
  • Závěsnou kotvu
  • Kotvu pro zavěšení do dveří
  • Vak na uložení TRX®Sweat

 

Nosnost: až 159 kg
(TRX® systém byl testován i při čtyřnásobném zatížení a nevyskytla se
na něm žádná závada, která by způsobila ohrožení bezpečnosti při cvičení)

Maximální výška pro cvičení: 2,7 m

Váha TRX® popruhů: 0,5 kg

Váha celého balení: 1 kg (popruhy, dveřní závěs, vak na uložení).