tejpy24

TORF ZIEGLER Rašelinový ledvinový polštářek

Akční produkt TORF ZIEGLER Rašelinový ledvinový od výrobce s mnohaletou tradicí TORF ZIEGLER je dostupný právě dnes opravdu výhodně! Aktuálně výhodně za 417 Kč.
EAN: 9009
TORF ZIEGLER Rašelinový ledvinový polštářek
Celý popis

Přírodní rašelinový bederní termofor udržuje teplo po několikanásobně delší dobu než klasické termofory plněné vodou. Díky snadné přípravě a manipulaci je vhodný zejména pro domácí použití. 

Součástí rašelinové tepelné láhve je textilní obal ze 100% bavlny, který zmírňuje prvotní teplotní šok. Po nahřátí na požadovanou teplotu doporučujeme vyzkoušet pohmatem dříve než přiložíte na postižené místo. 

Termofor je vhodný při chronických stavech revmatického původu, nezánětlivých bolestech svalů, kloubů, bolestech páteře, menstruačních bolestech a bolestech břicha.

Termofor lze též nachladit a použít jako chladovou terapii při otoku, zánětech, naraženinách, bolestech hlavy a na ochlazení během parných dnů.  

Návod na použití : 

  • Ohřev v mikrovlnné troubě : maximálně 3 minuty při výkonu 600 wattů ( vypněte funkci grillu )
  • Ohřev v elektrické, plynové a horkovzdušné troubě : výrobek polože na porcelánový talíř ( nesmí se dotýkat stěn trouby ) a ohřívejte maximálně 10 minut při teplotě 150 C (vypněte funkci grillu )
  • Ohřev ve vodní lázni : nejvhodnější je ohřevový přístroj s kontrolkou teploty vody. Výrobek vložte do nádoby se studenu vodou, výrobek ohřejte na teplotu 80 C a poté přístroj vypněte a nechte ještě dalších 5-10 minut ve vodní lázni prohřát, poté jej vyjměte a osušte ( voda se nesmí vařit )
  • Chladová aplikace : výrobek vložte bez bavlněného obalu do chladničky na cca 2 hodiny ( nevkládejte do mrazničky )

 

Nenechávejte výrobek během ohřívaní bez dozoru !!

Nepoužívejte rašelinový bederní termofor při bolestech zánětlivého původu, při poruchách oběhového systému a hořečnatých stavech. 

 

Složení výrobky :

Přírodní rašelina 100%, fólie PVC, obal ze 100% bavlny 

Velikost : 

37 x 16 cm