TEJPY.cz Green Jade Guasha Board masážní nástroj

Tento skvělý produkt TEJPY.cz Green Jade Guasha od oblíbené značky se zárukou kvality TEJPY.cz máte možnost získat tady nyní opravdu levně! Nyní za akční cenu 199 Kč.
TEJPY.cz Green Jade Guasha Board masážní nástroj
Značka: Tejpy.cz
199 Dostupnost: SKLADEM
Přejít do obchodu

Celý popis

Nástroj je vhodný pro akupresuru a uvolnění fascií. Použijte k masáži krku, oblčeje, ramen, nohou, ale i formou akupresury k léčbě spoušťových bodů. Hodí se pro léčbu malých a středních svalů.

Během masáže Gua Sha podporuje elasticitu pokožky, její prokrvení, stimuluje lymfu a tvaruje obličejové svaly.

Ať už poskytujete úlevu jako profesionál druhé osobě nebo provádíte masáž sami sobě, tento masážní nástroj Vám díky zkoseným hranám umožní skvěle pracovat na svalech v obou směrech (bez nutnosti měnit polohu rukou). Nástroj se pohodlně drží a udžuje na kůži požadovaný přítlak, aniž by bylo nutné tlačit.

Snižte masáží dobu zotavení a bolestivost, zároveň také pomáháte léčit poškození měkkých tkání.

Vlastnosti:

 

  • čistí pleť od toxinů
  • snižuje otoky
  • vypíná obličejové svaly
  • redukuje vrásky
  • pleť je pevnější, vitálnější a rozjasněná
  • zmírňuje stres

 

Použití:

Používejte vždy na vyčištěnou pleť za použití Vámi oblíbené kosmetiky.

Doporučujeme:

pro chaldivý efekt masážní nástroj umístěte před použitím na pár minut do lednice.

Materiál:

Zelený Nefrit tlumí vypjaté emoce, zklidňuje agresivitu, zklidňuje duševní napětí, žal a rozčílení. Podporuje duševní harmonii, vyrovnanost a vnitřní mír. I v těžkých chvílích nás vede k vnitřní moudrosti a posiluje schopnost zůstat věrni sami sobě.

V práci nám pomáhá v rychlém rozhodování a v odvaze jednat za všech okolností podle čistého svědomí. Pomáhá nevzdávat se i ve zdánlivě beznadějných situacích. Učí toleranci a pochopení.

Pomáhá při léčbě ledvin a jejich zánětů, čistí močový měchýř a močové cesty, pomáhá při problémech s ledvinovými kameny. Je vhodný při zácpě a nadýmání, urychluje odvodnění organismu. Je vhodný pro detoxikaci organismu, podporuje tělo při zbavování se jedů a škodlivin. Stimuluje funkci srdce, brzlíku a zlepšuje střevní peristaltiku. Ulevuje při bolestech hlavy. Napomáhá klidnému spánku a příjemným snům

 

Rozměry:
113 x 34 mm

Hmotnost:
60 g

Pozor:
Cena za 1 kus