TEJPY.cz Elektrický difuzér

Tento velmi oblíbený výrobek TEJPY.cz Elektrický difuzér od našeho výrobce TEJPY.cz jednoduše můžete pořídit v naší aktuální nabídce ve výhodné akci. Nyní získáte od 429 Kč.
TEJPY.cz Elektrický difuzér
Značka: Tejpy.cz
429 Dostupnost: SKLADEM
Přejít do obchodu

Celý popis

Designový difuzér TEJPY.cz aromatizuje a zvlhčuje vzduch pomocí vodní páry a esenciálních olejů. Během užívání dochází k rozkladu mikročástic olejů pomocí jemného ultrasonického vlnění. Nedochází tak k porušení původní vůně a léčivých účinků. Podle přidání konkrétních druhů kvalitních olejů si můžete ulevit např. od kašle, rýmy, bolesti hlavy a problémům s usínáním. Doporučujeme vždy použití kvalitních olejů. Levné oleje můžou umocnit vůni, ne však pravý požitek a případnou pomoc při obtížích. Naopak můžou svým složením způsobit bolest hlavy a jiné obtíže.

Sám o sobě působí difuzér bez přidání esenciálních olejů jako zvlhčovač vzduchu.

Relaxační požitek si užijete i díky barevnému podsvícení, které disponuje 7 barvami.

Návod k použití:

Lehkým pootočením difuzéru otevřete zásobník na vodu. Ve vrchní části je umístěn vatový tampónek, lehkým pootočením krytku tamponku odendejte, pokud chcete tampónek vyměnit. Poté difuzér opět zavřete a pomocí kabelu USB zapojte do koncovky na napájení (není součástí balení). Stisknutím talčítka power se difuzér zapne a opětovým stisknutím tlačítka power se difuzér vypne.

Rozměry:

(základna x výška): 10,5 x 11cm

Příkon:

3W

Hmotnost:

195g

Objem nádobky:

max. 130 ml