tejpy24

SISSEL SOFT Ortopedický polštář z paměťové pěny 47x33x14 Velikost: M

Tento výjimečný produkt SISSEL SOFT Ortopedický polštář z paměťové od spolehlivého výrobce Sissel můžete pořídit již dnes napořád výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 1 999 Kč.
EAN: 4250694702261
SISSEL SOFT Ortopedický polštář z paměťové pěny 47x33x14 Velikost: M
Přejít do obchodu
Značka: Sissel
1 999
Celý popis

Ortopedický polštář Sissel Soft nabízí díky anatomickému tvarování potřebnou oporu krční páteře a vy si tak konečně dopřejete  ničím nerušený spánek.

Díky viskoelastickým vlastnostem paměťové pěny a specifickému tvarování poskytuje velmi dobré rozložení tlaku a zároveň jemnou podporu citlivé krční páteře. Celá oblast ramene a krku zůstává ve správném úhlu, protože polšťář vyplňuje potřebný prostor mezi ramenem a krkem a jemně tak udržuje páteř v anatomicky správné poloze.

Unikátní hrana ortopedických polšťářů Sissel zajišťuje v poloze na boku optimální podporu na ramene a tím odlehčuje obratle a meziobratlové ploténky. Vhodný i pro spaní na zádech. Zpočátku bude Vaše tělo bude vyžadovat trochu času (2 až 14 nocí), aby si znovu zvyklo na zdravé spaní. Doporučujeme nejprve používat polštář každý večer alespoň na chvíli a po několika dnech již vyměníte svůj původní polštář úplně.

Dodáváno včetně odjímatelného pratelného potahu v barvě slonoviny.

Výplň:
paměťová pěna

Rozměry:

M – 47 x 33x 11cm

L – 47 x 33 x 14 cm

Původ:
Švédsko