tejpy24

Silipos Péče o jizvy

Levný produkt Silipos Péče o jizvy od spolehlivé značky Water Jel snadno můžete sehnat již dnes za výhodné peníze! V akci za 195 Kč.
Silipos Péče o jizvy
Přejít do obchodu
Značka: Water Jel
195
Celý popis

Water jel chladivý gel je prostředek první i následné pomoci při termických popáleninách, včetně slunečních popálenin.

Je využitelný všude tam, kde došlo k popálení, např. přímým ohněm, horkou tekutinou, párou, hořícím kovem, zásahem elektrického proudu, případně výbuchem apod.

Je zejména určen pro zásahové jednotky požární ochrany, vozy rychlé záchranné služby první pomoci, do lékárniček první pomoci na pracovištích, ale i do domácnosti. Výrazným způsobem zkracuje čas při poskytnutí první pomoci a tím zabraňuje rozšíření a prohloubení popáleninového zranění. Jeho použití není limitováno věkem pacienta.

Lze použít na jakékoliv místo na lidském těle, na popáleniny l., 2. a 3. stupně. Jedná se o sterilní vodní gel. Indikací je snížení bolesti blokováním nervových zakončení chladem a zabránění postupu popáleniny do hlubších struktur pokožky eliminováním nadměrného tepla.

Díky vysokému obsahu vody má hydratační účinky. Při aplikacích nebyly zaznamenány žádné alergické reakce, je velmi dobře snášen.

Výrazně zmírňuje bolest, chladí popálené místo, chrání před další kontaminací.

Použití:
Gel naneste na popálené místo v silné vrstvě co nejdříve po zraně a ponechte působit nejméně 30 minut, ale i delší dobu dle subjektivních pocitů pacienta. V případě potřeby je možné krýt sterilním mulem a fixovat obvazem, aniž by se tím jakkoliv snížil léčebný účinek.

Složení:
eucalyptus, glycerin, kelgem, germabem 2 a olej z čajovníku australského.

Obsah:
80 ml

Původ:
USA