tejpy24

Sanomed LumboSan plus – bederní pás se silikonovou pelotou Velikost: XXL

Výjimečný produkt Sanomed LumboSan plus - bederní pás od výrobce s mnohaletou tradicí Sanomed jde pořídit tady nyní extra se slevou. Výhodně za super cenu 898 Kč.
Sanomed LumboSan plus - bederní pás se silikonovou pelotou Velikost: XXL
Přejít do obchodu
Značka: Sanomed
898
Celý popis

Pás pomáhá odlehčení lumbosakrální oblasti a stabilizuje „SI“ klouby, silikonová pelota s masážními nopkami zajišťuje lepší prokrvení muskulárních částí v oblasti beder, takže komprese bandáže působící na svalové receptory je podněcuje k látkové výměně a snižuje svalové napětí, nadto působí jako prostředek zmírňující bolest.

Prodyšný úplet propuští rychle a dokonale vlhkost, díky tomu je bederní pás velmi příjemný při nošení. Proprioceptivně působící komprese bandáže povzbuzuje látkovou výměnu, odstraňuje svalové spasmy a utišuje bolestivost. Snížená komprese na spodní straně zaručuje příjemné nošení i při sezení. Komfortní zapínání díky poutkům pro ruce.

Indikace:
různé bolesti v oblasti beder, kříže, sedací části, mírné instability, funkční poruchy páteře, svalová insuficience, myalgie při posturálních vadách, entezopatie v oblasti ligament, stavy po operacích disků, spondylóza, spondylartróza, iritace kloubů,  osteopatie, stavy iritace sakroiliakálního kloubu s pseudoradikulárním rozšířením bolesti, entezopatie, revmatické bolesti

Údržba:
Perte ve vlažné vodě jemným pracím práškem v ruce, důkladně opláchněte a nechte usušit v místnosti bez mačkání. Nepoužívejte pračku nebo sušičku.

Velikosti (obvod v pase):

S 75 – 85 cm
M 85 – 95 cm
L 95 – 105 cm
XL 105 – 115 cm
XXL 115 – 125 cm

Materiál:
70% Polyamid, 30% Elastan