tejpy24

Rybka Publishers Uzdravení bez léků a bez lékařů

Akční výrobek Rybka Publishers Uzdravení bez léků od známé kvalitní značky Rybka Publishers snadno můžete pořídit u nás nyní ve slevě. Aktuálně za super cenu 241 Kč.
EAN: 9788087067260
Rybka Publishers Uzdravení bez léků a bez lékařů
Celý popis

Stres, deprese a úzkost patří mezi nejrozšířenější neduhy moderní civilizace. Počet lidí trpících psychickými potížemi každoročně narůstá. Věhlasný psychiatr a neurolog David Servan-Schreiber, otec tzv. „medicíny emocí“, ve své knize dokládá, že depresi, úzkost a stres lze vyléčit bez psychoterapie a antidepresiv.

Jeho „medicína emocí“ využívající sedmi základních metod inspirovaných jak tradičním lékařstvím, tak výdobytky moderní vědy, si získala uznání mezi laickou i odbornou veřejností po celém světě a jeho kniha Uzdravení bez léků a bez lékařů se stala mezinárodním bestsellerem – byla přeložena do 26 jazyků a její celkové prodeje přesáhly šest set tisíc výtisků.

Autor ukazuje, že klasická západní medicína sice vítězí na celé čáře v léčbě akutních onemocnění, ale u chronických chorob včetně úzkostí a deprese dosud často selhává.

Neurolog a psychiatr David Servan-Schreiber je věhlasnou mezinárodní autoritou v oblasti kognitivní neurologie a neurobiologie emocí.

Autor: David Servan-Schreiber
Formát / stran: 13,3 × 21,4 cm, 232 stran
Rok vydání: 2011
ISBN: 978-80-87067-26-0