Rybka Publishers Jak se stát mistrem svého života

Tento nejprodávanější produkt Rybka Publishers Jak se stát mistrem od skvělé značky Rybka Publishers pohodlně seženete zde teď za super peníze! Momentálně v akci za 220 Kč.
Rybka Publishers Jak se stát mistrem svého života
220 Dostupnost: není skladem
Přejít do obchodu

Celý popis

Jak vzít osud do svých rukou a co všechno musíme udělat pro to, abychom prožili smysluplný a úspěšný život? Nic takového jako průměrný člověk neexistuje. Každý z nás je povolán k mistrovství.
V dětství jsme všichni chtěli být superhrdiny, astronauty, básníky nebo malíři. Chtěli jsme stanout na vrcholcích hor a chodili jsme s hlavou v oblacích. Snili jsme odvážné sny. Kam se poděla naše touha po velikosti?

V dnešní zrychlené době, která předbíhá samu sebe není snadné si uvědomit, co vlastně chceme, co nejvíce potřebujeme a co je pro nás nejdůležitější. Jak ale říká autor, pokud budeme kráčet nevyšlapanými cestami, neustále překračovat své limity, pokud budeme pěstovat vnitřní kázeň a co nejlépe využívat svůj čas, vždy se neochvějně zasazovat o to, co je správné, a přitom budeme rozvíjet hluboké mezilidské vztahy, můžeme dospět k velikosti a autentičnosti a dosáhnout svých snů. Díky tomu budeme pro svět přínosem.

Kniha vyniká nezvyklou šíří témat, je plná podnětných a inspirativních myšlenek. Díky ní si můžete osvojit funkční nástroje a praktické návyky vskutku úspěšných lidí a rozšířit tak řady výjimečných jedinců, kteří dokázali vzít život do svých rukou a vytvořit z něj umělecké dílo.

Autor: Robin S. Sharma
Formát / stran: 13,5 × 15,5 cm, 232 stran
Rok vydání: 2017
ISBN: 978-80-879-5045-6