tejpy24

Rybka Publishers A objevíš poklad, který v tobě dřímá

Kvalitní a žádaný produkt Rybka Publishers A objevíš poklad, který v od odblíbeného výrobce Rybka Publishers snadno můžete sehnat v naší online nabídce extra výhodně. Cena od 220 Kč.
Rybka Publishers A objevíš poklad
Celý popis

Hlavní hrdince Alici se snaha pomoci příteli stane impulzem k objevování autentické spirituality, vnitřního potenciálu a přivede ji na cestu hledání sebe sama. Uvědomí si, že pokud jsou lidé otevření a ochotní naslouchat, mohou nalézt klíč k dosud netušené svobodě a ke štěstí.

Autor Laurent Gounelle je romanopisec, psycholog a uznávaný odborník na rozvoj osobnosti. Cestuje po světě a setkává se s výjimečnými lékaři a léčiteli, ať už jde o americké experty v oblasti neurologie a neurolingvistiky, peruánské šamany nebo balijské mudrce. V jeho dílech se odráží jeho zanícení pro filozofii, psychologii, komunikaci a duchovní rozvoj. Je autorem románů Bůh chodí po světě vždycky inkognito, Filozof, který nebyl moudrý, Den, kdy jsem se naučil žít a Muž, který chtěl být šťastný, který se stal mezinárodním bestsellerem.

Autor: Laurent Gounelle
Počet stran: 256
Rok vydání: 2017
ISBN: 978-80-87950-35-7