tejpy24

Phiten Titanium Tape X30 Aid (20 ks)

Tento kvalitní a žádaný výrobek Phiten Titanium Tape X30 Aid od skvělé značky Phiten jde nakoupit zrovna dneska za super peníze! Výhodně za 399 Kč.
Phiten Titanium Tape X30 Aid (20 ks)
Přejít do obchodu
Značka: Phiten
399
Celý popis

Phiten Titanium Tape X30 Aid lze použít doslova kdekoliv!

Díky mimořádné pružnosti a odolnosti můžete tejpy aplikovat na malé plochy, například mezi prsty a na kloubech. Lepí se přímo na oblast napětí ve svalech. Průtok krve je díky Aquatitanu stimulován a přináší tak úlevu od svalového napětí. Bioelektrické impulsy jsou v oblasti aplikace vyvážené.
Vynikající elasticita v obou směrech (vodorovná a svislá) umožňuje, aby páska byla roztažena až třikrát více, než je její vlastní délka. Silná vodoodpudivost pomáhá udržet pásku na místě a může být bez obav použita během aktivit ve vodě.

titan-tape-x30-aid-stretchable_en

titan-tape-x30-aid-3times-stretchable_en

Vlastnosti:

  • AQUA TITAN ™ X30
  • Vynikající elasticita oboustranného roztažení (horizontálně i vertikálně) umožňuje aplikaci na zápěstí a kolena, stejně tak na menší klouby, jako jsou prsty a malá místa mezi prsty
  • Tenký, ale velmi odolný netkaný materiál s prodyšnou technologií udržuje vlhkost od pokožky a zabraňuje výskytu vyrážky nebo podráždění
  • Výborně odpuzuje vodu i pot, proto lze bez obav doporučit jak pro pobyt ve vod, tak při jakémkoliv sportu

titan-tape-x30-aid-breathable-water-repellent

Materiál:
100% polyurethan
elastická prodyšná tkanina obsahující titan

Rozměry:
7 x 2,1 cm (20 ks v balení)

Doporučení k použití:

  • Použijte pouze na čistou suchou pokožku.
  • V případě potřeby odstraňte chloupky.
  • Náplasti lze jednoduše umístit na jakékoliv místo, stačí pouze nalepit.
  • V závislosti na toleranci pokožky se tejpy mohou nosit po dobu několika dní. Z hygienických důvodů doporučujeme po 2-3 dnech vyměnit.

Upozornění:
Neaplikujte na otevřené rány. Pokud se objeví vyrážka, zarudnutí nebo svědění, odstraňte tejpovací náplast a v případě potřeby vyhledejte lékařskou pomoc.

Vyrobeno v Japonsku