tejpy24

Phiten Metax Tape náplast proti bolesti 50 ks

Tento výjimečný produkt Phiten Metax Tape náplast proti bolesti od značky s dlouholetou tradicí Phiten je k dispozici zrovna dneska za nejnižší cenu. Produkt koupíte teď u nás za 590 Kč.
EAN: 4940756241806
Phiten Metax Tape náplast proti bolesti 50 ks
Přejít do obchodu
Značka: Phiten
590
Celý popis

Náplast uvolňuje ztuhlé a bolestivé svaly a zvyšuje prokrvení a mírní bolest. Vysoce univerzální oválné náplasti Phiten METAX jsou o 45 % větší než klasické kruhové náplasti, dokáží tak pokrýt větší plochu a lépe zacílit na konkrétní místo. Jednodušší je díky tomu i aplikace a nižší spotřeba materiálu. Jsou ideální pro malé plochy, jako je například prst, nebo efektivně použijte na spoušťové body, lze aplikovat i v řadě.Metax Tape Disc

Náplast zlepšuje průtok krve v ošetřené oblasti, uvolňuje a zlepšuje pohyblivost. Ideální na akupresurní body. Může se kombinovat s e-vodou (po nalepení potřít). Lze nechat nalepené až 3 dny pak pokud je třeba můžete vyměnit za novou. Voděodolné, neelastické, prodyšné, potažené karbonizovaným titanem a slídou.

Nová METAX technologie je založena na novém materiálu. Kombinuje AQUATITAN s AQUAPALADIEM, karbonizovaným titanem a slídou. V náplasti je použita tzv. „zlatá slída“ – přírodní kombinace minerálních látek bohatá na hořčík s vysokou biologickou hodnotou. Slída je nanesena na zadní ploše náplasti, protože materiál je tak vysoce kompatibilní s Phiten procesem. Nový technologický a materiálový mix pro ještě větší efektivnost a odolnost. 

Vlastnosti:
 – jednoduchá aplikace
 – vodě odolné
 – pro normální i citlivou pokožku

Technologie a materiál:Metax Technology
Nová technologie METAX je založena na kombinaci rafinovaných technologií speciálně vyvinutých pro bodové náplasti:

AQUA TITAN™ + AQUA PALLADIUM™ + karbonizovaný Titan + Slída
Textilie: 61 % polyester, 33 % bavlna, 6 % polyuretan

example of use - arm  example of use - knee

Velikost a balení:
oválné náplasti 35 mm x 22 mm
balení obsahuje 50 ks

Kontraidikace a důležité upozornění:
Složka Aquatitan lokálně podporuje prokrvení svalů a tkáně v místě aplikace. Z uvedeného důvodu není vhodné používat produkty s Aquatitanem v oblasti zánětů svalů, kloubů i tkání – např. zánět šlach, zánět žil, zánět kloubů a podobně. Ze stejného důvodu není doporučeno použití při pooperačním stavu. Neaplikujte na otevřené rány. V případě zarudnutí nebo svědění náplast odstraňte a navštivte lékaře.

Lze ponechat přilepené až 3 dny.

Ideální v kombinaci s e-Water.

Příklady použití:
tape map discs