tejpy24

Náhrdelník Phiten RAKUWA S-II MG Barva: žlutá, Velikost: 55 cm

Kvalitní a oblíbený produkt Náhrdelník Phiten RAKUWA S-II MG Barva: žlutá, Velikost: 55 od top výrobce Phiten lze získat aktuálně na našich stránkách opravdu levně. Ceny od 970 Kč.
Náhrdelník Phiten RAKUWA S-II MG Barva: žlutá
Přejít do obchodu
Značka: Phiten
970
Celý popis

Náhrdelník S-II MG je skvělým sportovním a zároveň módním doplňkem. Jeho design vychází z úspěšného X100 Chopper. Vhodný proti únavě při práci s PC i pro všechny sportovní aktivity. Vysoce odolné materiály umožňují použití při všech druzích sportu.

Hodí se pro použití při tuhosti ve svalech v oblasti krku, ramen a zad, k regeneraci při únavě a při sportu k uvolnění svalů již během cvičení.

Tento typ náhrdelníku byl v Japonsku zaregistrován a je využíván jako zdravotnický prostředek. Obsahuje Aquatitan a čtyři rovnoměrně uspořádané magnety, každý o síle 130 Militesla.

Náhrdelník S-II MG milujeme také pro jeho zářivé barvy a skvělý design.

 
130 mili-tesla
 

 

Strass Glitter
Stylová spona v designu křišťálu je doplněna kamínkem. Každý ze čtyř rovnoměrně rozmístěných magnetů je pokrytý třpytkami.
wasserfestes Silikon Verschluss öffnen
Vodě odolný silikonový materiál v několika barvách. K otevření náhrdelníku přidržte prsty jedné ruky sponu a prsty druhé ruky silikonovou část náhrdelníku, poté jemně zatáhněte ve směru šipek.

 

Velikost:

45cm   55cm

       S-II MG 45 cm (obvod krku modelky je 30 cm)               S-II MG 55 cm (obvod krku modelky je 39 cm)

 

hardening, blood flow

Pokud jsou zádové svaly a svaly krku neustále přetěžovány, například sedavým zaměstnáním, krevní oběh je omezen a svaly ztuhlé a bolestivé. To může vést k dalším bolestivým obtížím. Zejména kombinace stresu s omezenou fyzickou aktivitou a například průvanem nebo chybným sezením, vede ke ztuhlosti a napětí ve svalech. Zvýšený tlak na nervové struktury způsobuje bolest a tělo reaguje ještě intenzivnější reflexí. Napětí svalů na krku může být zdrojem řady onemocnění s dalekosáhlými negativními důsledky. Proto je velmi vhodná prevence. 

Materiál:
100% pružný silikon s integrovanými titanovými mikrokuličkami AQUA TITANIUM
spona je vyrobena z polykarbonátu

 

Doporučená údržba: 
Omyjte při sprchování trochou mýdla nebo jen pod tekoucí vodou, nepoužívejte chemické prostředky. Náhrdelník příliš neohýbejte, protože magnety jsou uloženy pod velmi jemným silikonem.

Bezpečnostní a zdravotní upozornění:
Sponu otevírejte jemným stiskem a zatažením z obou stran. 
Není vhodné pro užití osobami s elektrickými implantáty, které by mohly být rušeny vlivem magnetů.

Použití na:
krk, ramena, záda