Míč air ball AZUNI

Oblíbený a kvalitní kus Míč air ball AZUNI od společnosti se zárukou kvality Azuni máte možnost sehnat zde nyní za příznivou cenu! Zrovna nyní za cenu 99 Kč.
Míč air ball AZUNI
Značka: Azuni
99 Dostupnost: SKLADEM
Přejít do obchodu

Celý popis

Air ball AZUNI lze využít v rytmické gymnastice, vyrovnávacích, protahovacích, posilovacích a balančních cvičeních (Pilates), relaxaci, koordinaci a koncentraci pohybu, podporuje správné dýchání a lze užít pro vodní aerobik a různé vodní hry.

Díky měkkým bodlinkám po celém povrchu míče dochází během používání k lehké masáži.

Můžete s ním cvičit nejen doma, ale také jej zařadit do lekcí cvičení při posilování a závěrečném strečinku.

Při cvičení s balančními pomůckami, mezi které patří i Air ball dochází k zapojování hlubokého stabilizačního svalového systému – dna pánevního, šíjových svalů, hlubokých ohýbačů krku a hlubokých svalů zádových, které spolu s břišním svalstvem fixují páteř.

Při každodenním pohybu namáháme hlavně svaly povrchové a náš hluboký stabilizační svalový systém často není dostatečně zapojován a je málo vyvinutý, nedrží správně páteř a my ji pak často přetěžujeme.

Vliv:
využíváním „balancování“ a zapojování hlubokých svalů odstraňuje svalovou nerovnováhu, pomáhá správně zpevnit tělo a zlepšit jeho držení. Zlepšuje lokomoční funkce pohybového systému. Při správném použití napomáhá izolovat procvičované oblasti svalů a eliminuje zapojování svalů pomocných.

Barva:

růžová – 16 cm – 220 g

Upozornění:
Air ball je balený v průhledném sáčku a je potřeba jej nafouknout. Doporučujeme zakoupit pumpičku s jehlou.