tejpy24

Kompava s.r.o. Tryptofan B Velikost: 60 ks

Unikátní výrobek Kompava s.r.o. Tryptofan B od společnosti se zárukou kvality Kompava s.r.o. snadno získáte aktuálně za výborné peníze! Výhodně za super cenu 290 Kč.
Kompava s.r.o. Tryptofan B Velikost: 60 ks
Celý popis

Tryptofan B je směsí aminokyseliny L-tryptofánu a vitamínů B3 a B6. Jedná sa o přírodní prostředek, který podporuje normální funkci nervového systému a psychiky. L-tryptofan je esenciální aromatická aminokyselina. Kromě syntézy proteinů má významnou roli v CNS jako prekurzor neurotransmiteru serotoninu (hormon dobrej nálady) a hormonu hypofýzy melatoninu (spánkový hormon).

Tryptofan B obsahuje vitamíny B6 a B3, které přispívají ke správnému fungování nervového systému a psychiky, přispívají také ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Balení:
60 tablet

Doporučené dávkování:
Dospělí užívají 2 × 1-2 tablety ráno a večer. Užívejte na lačný nebo poloprázdný žaludek.

Složení:

L-tryptofan, vit. B6 (pyridoxinhydrochlorid), Niacin (nikotinamid), Sipernat (oxid křemičitý), živočišní kapsle, barvivo: oxid titaničitý

1 kapsle obsahuje 260 mg Tryptofan B

Nutriční hodnoty Obsah v 1 kapsli % RVH*
L-Tryptofan 250 mg  **
Vitamín B6 – pyridoxínhydrochlo­rid 5 mg 357 %
Niacín (nikotínamid) 2,5 mg 15,6 %
SiO2 2,5 mg  **

* RVH % – Referenční výživová hodnota. Referenční příjem průměrného dospělého ( 8400 kJ / 2000 kcal ).
** RVH není stanoveno.

 
 

Upozornění:
Nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Osobám s poruchou činnosti ledvin, jater a střev doporučujeme konzultovat užívání přípravku s lékařem. Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Nepoužívat jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu. Po otevření obal pečlivě zavírejte. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte v suchém prostředí, v dobře uzavřeném obalu při teplotě od 10 ° C do 25 ° C, mimo dosah malých dětí.

No doping – výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. Výrobek neobsahuje konzervační látky, ani geneticky modifikované suroviny.