tejpy24

Fontána Otužování

Kvalitní a žádaný produkt Fontána Otužování s pečetí kvality od značky Fontána pořídíte bezpečně online za výprodejovou cenu. Nyní pořídíte jen za 313 Kč.
Fontána Otužování
Přejít do obchodu
Značka: Fontána
313
Celý popis

Kniha je autorkou psána přístupným jazykem pro širokou veřejnost, aby se s otužováním seznámilo co nejvíce čtenářů a pochopili jednotlivé principy otužování, hlavně tedy, jak pomocí vody a střídání teplot zlepšit kondici a zdraví bez ohledu na věk. Jde o to, aby si čtenář uvědomil rozdíl v otužování jako takovém. Někteří v zimním období ve vodě plavou, zatímco v Polsku dávají přednost krátkodobému pobytu ve vodě při intenzivních mrazech.

Otužování je takové společenské setkání s menší aktivitou. Ledové plavání je boj. Zabývá se jím jiný typ lidí. Leszek Naziemiec Klub Sportowy Silesia Winter Swimming, Katowice Kniha seznamuje čtenáře se širokým názorovým spektrem otužilců i lékařských specialistů včetně sportovní psycholožky a dietetičky.

7 výhod otužování: upravuje termoregulaci, posiluje imunitu, prokrvuje a zlepšuje pleť, zvyšuje sebevědomí, zrychluje rozhodování, přináší radost a spánek a je příložitostí k setkávání a přátelství.

Autor:

Ewa Zwierzchowska

ISBN:

978-80-7651-069-2