FLEXVIT Posilovací guma Multi Provedení: lehká zátěž, oranžová

Hodně žádaný produkt FLEXVIT Posilovací guma Multi od známého předního výrobce Flexvit můžete nakoupit právě dnes za báječnou cenu! Nyní za akční cenu 955 Kč.
FLEXVIT Posilovací guma Multi Provedení: lehká zátěž
Značka: Flexvit
955 Dostupnost: SKLADEM
Přejít do obchodu

Celý popis

Posilovací guma FLEXVIT Multi

S touto posilovací gumou můžete procvičit prakticky veškeré svaly na Vašem těle. Vysoce kvalitní pevné smyčky umožňují nepřeberné možnosti cvičení – jste omezeni pouze Vaší kreativitou.

Je vhodná například pro:Flexvit_multi_woman

  • trénink síly a vytrvalosti
  • posilování středu těla a protahování
  • trénink rovnováhy
  • obecné stabilizační a rotační cvičení
  • aktivaci a mobilizaci svalů

 

Cvičení s gumou FLEXVIT Multi je dokonale variabilní. Díky systému pevných smyček si můžete rychle nastavit v podstatě libovolný odpor (zjednodušit nebo naopak ztížit provedení). Pevné smyčky jsou šikovné i v případě, že chcete provádět rychlé pohyby a rychle měnit směr. Guma je velmi pružná, umožňuje tak plnou amplitudu pohybů všech končetin.

flexvit multi man

Využijete kdekoliv a kdykoliv
Posilovací gumy FLEXVIT Multi můžete použít v podstatě kdekoliv. Cvičení zaměřená na stabilizaci, aktivaci a posílení mohou být prováděna stejně tak doma jako v rámci profesionálního tréninku.

 

Posilovací gumy FLEXVIT jsou naprosto bezpečné. Gumy jsou odolné proti přetržení, robustní a zároveň jemné k pokožce a netahají.

 

Délka gumy:
275 cm

Šířka gumy:
3 cm – oranžová, zelená, béžová (pevná)
4 cm – modrá, černá (pevná)