Dynamic Tape Eco – Tattoo Šířka: 7,5 cm

Tento kvalitní výrobek Dynamic Tape Eco - Tattoo Šířka: 7,5 od společnosti se zárukou kvality Dynamic Tape jednoduše můžete najít u nás teď za super cenu. Nyní pořídíte jen za 555 Kč. EAN: 5060648900150
Dynamic Tape  Eco - Tattoo Šířka: 7
Značka: Dynamic Tape
555 Dostupnost: SKLADEM
Přejít do obchodu

Celý popis

Inovativní materiál použitý při výrobě tejpu ( recyklované plastové lahve ) poskytuje větší odolnost, díky svým vlastnostem jsou dynamické tejpy roztažitelné jak do délky, tak do šířky. Použitím nových Dynamic Tape ECO přispíváte k ochraně životního prostředí.  

Tejp vyvinutý fyzioterapeuty není určen k omezení rozsahu pohybu jako pevné tejpy, ale umožňuje poskytnout silnou podporu v plném rozsahu pohybu. Tejpování může pomoci snížit zatížení namáhaných svalů, ulevit od lehčích znanění, jako jsou podvknutý kotník, tenisový loket a nebo např. plantární fasciitida.

Jedinečné vlastnosti a čtyři zvlněné pruhy materiálu umožní tejpovat způsobem, který není dosud možný s pevným tejpem nebo kineziologickým tejpem.

Lepidlo bylo nezávisle testováno a hodnoceno jako nedráždivé, senzibilizující a netoxické. To je také aplikováno na tenké proužky, aby se zvýšila schopnost kůže dýchat. Materiál je prodyšnýměkký, příjemný na dotek a odvádí vodu. Je suchý během několika vteřin.

Barva: 

černá

Rozměry:
5 cm x 5 m

7,5 cm x 5 m