Devakam Apothecary Hall Originální Thajský olej Namman Muay Obsah: 450 ml

Tento výjimečný výrobek Devakam Apothecary Hall Originální Thajský od přední značky Devakam Apothecary Hall pořídíte právě teď u nás za výborné peníze. Momentálně k dispozici za 499 Kč. EAN: 8858467000055
Devakam Apothecary Hall Originální Thajský olej Namman Muay Obsah: 450 ml
499 Dostupnost: není skladem
Přejít do obchodu

Celý popis

Namman Muay ™ Originální Thajský olej těží ze zkušeností získaných během 60 let poskytování péče profesionálním bojovníkům Muay Thai. Ti jej používají jako prostředek jednak k tomu, aby jejich tělo bylo připravené bojovat, tak i k úlevě od bolestivých ran. Výrobek vytvořený díky poznatkům získaných touto náročnou cestou se nyní již nenachází jen v profesionálních sportovců, ale i amatérských sportovců, masérů, fyzioterapeutů a každého, kdo se snaží zbavit bolesti svalů a kloubů.
thajský krém background-sprinter

Nemusíte být profesionálním masérem, abyste používali Oriuginální Thajský olej Namman Muay ™. Stačí jej aplikovat na Vaše tělo a trojitý efekt oleje se o Vaše tělo postará.

 
iconCold Osvěžuje
Bezprostředně po aplikaci začne olej Namman Muay působit, což svaly nejprve ochladí a osvěží a dodá jim elektrizující pocit. Chladivý účinek snižuje otok způsobený zánětem svalů.
iconHeat Zahřívá
Po deseti minutách přichází pocit procházený intenzivním teplem, které obklopuje postiženou část a zrychluje krevní oběh. Postupně se začnou bolestivé tkáně
obohacovat o příjemný pocit úlevy a uvolnění.
iconRegeneration Regeneruje
Trojí efekt oleje je naprosto zásadní. Zatímco všechny ostatní výrobky po několika hodinách skončí, Namman Muay díky Eugenolu působí také v noci a pomáhá svalům regenerovat rychleji.

Originální Thajský olej Namman Muay ™ poznáte podle specifické žluté barvy a příjemné vůně thajských bylin, které se dodnes shromažďují a zpracovávají výhradně v Thajsku. Zatímco recept se v průběhu let
změnil, aby se zlepšil původní vzhled, originální receptura je stále velmi střeženým tajemstvím potomků Thongthos Intratat, zakladatele společnosti, která dodnes stále aktivně dohlíží na produkci.
 
Přírodní ingredience:
mint 
 
Máta má řadu příznivých účinků. Je používaná zejména proto, že působí velmi silně proti bolesti, má výborné protizánětlivé a stimulační účinky. Díky mentolu krém skvěle uvolňuje unavené svaly.
 
 
hřebíček
 
 
Eugenol neboli hřebíček je skvělé analgetikum. Jeho olej se používá k tonizaci svalů, příznivě působí na bolesti svalů, redukuje záněty a pomáhá při vstřebávání modřin. Je vhodný také při artritidě a revmatu.
 
 

eucalyptus

 

Metylsalycilát je přirozeně vyráběn z různých rostlin. Eukalyptus má příznivé úřinky proti bolesti, působí protizánětlivě, je vhodný při bolestech svalů a kloubů způsobených artritidou. Zvyšuje vaskularitu a zabraňuje srážení krve.

 

 

Použití:

  • olej nejprve vyzkoušejte na malé ploše
  • aplikujte na svaly, šlachy a klouby a jemně vmasírujte do pokožky
  • po použití si umyjte ruce
  • lze aplikovat 2x denně

 

Upozornění:

  • nesmí používat osoby, které jsou citlivé na složky obsažené ve výrobku
  • nevhodný pro těhotné a kojící ženy
  • vyhněte se kontaktu s očima a sliznicí
  • přípravek je určený výhradně k vnějšímu použití


Složení:
Methyl salicylate, Paraffinum Liquidum, Aqua, Ethyl alcohol, Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil , C.I. 19140, C.I. 15985, menthol, limonene*, citronellol*, geraniol*

Balení:
450 ml – vhodné pro sportovní týmy či fyzioterapeuty, kteří denně masírují větší množství lidí
120 ml – vhodné pro domácí použití nebo k naplnění z velké láhve, praktické otevírání uvolní vždy tu správnou dávku oleje k přímému vmasírování do pokožky.