BOSU Profi Balance Trainer

Nejprodávanější výrobek BOSU Profi Balance Trainer od značky Bosu máte možnost sehnat momentálně na webu za výhodné peníze. Teď v akci 5 380 Kč. EAN: 793993108579
BOSU Profi Balance Trainer
Značka: Bosu
5 380 Dostupnost: SKLADEM
Přejít do obchodu

Celý popis

BOSU® je zkratka pro „both sides up“. BOSU® Balance Trainer může být používán plošinou buď nahoru nebo dolu pro spoustu balančních cvičení. Pevná plošina má 63,5cm v průměru a kupole by se měla nafukovat, dokud není pevná. Dvě zahloubená držadla na spodních bočních stranách plošiny umožňují jednodušší otáčení a přenášení.

BOSU® je navržený tak, aby zapojil koordinaci těla a schopnost udržet rovnováhu při každé pozici cvičení v oblasti fitness a rehabilitace. Toto dynamické cvičební nářadí přidává prvek mnohostrannosti k širokému okruhu sportovního tréninku aerofobního čí silového charakteru. Může být kombinován i s dalším nářadím, což umožňuje využívat obrovský zásobník cviků pro klienta od začátečnické úrovně až po vrcholové sportovce.

Základna BOSU® Profi Balance Trainer má protiskluzový gumový povrch a zesílenou konstrukci. Plášť 3. generace s logem BOSU® je velmi odolný. BOSU® Profi Balance Trainer je vhodný pro fitness a sportovní kluby, kruhové tréninky, kondiční cvičení, pilates nebo fitness pro děti.

Balení obsahuje cvičební manuál a pumpičku.

Rozměry:
průměr cca 63,5 cm
výška cca 22,5 cm
úhel náklonu při poloze vzhůru nohama až 38 stupňů
váha 8 kg

Nosnost:
136 kg

Barva:
Černá

Materiál:
pvc/plast

Původ:
Taiwan