Blackroll Trigger Set

Oblíbený výrobek Blackroll Trigger Set od známé značky BLACKROLL lze zakoupit tady nyní v akci. Zboží pořídíte teď u nás za 975 Kč. EAN: 4260346274893
Blackroll Trigger Set
Značka: BLACKROLL
975 Dostupnost: SKLADEM
Přejít do obchodu

Celý popis

Blackroll TRIGGER SET určený k úlevě svalového napětí a akutní svalové bolesti na mnoha částech těla.

K bolestivému napětí může přispět například špatné držení těla, sedavé zaměstnání, či namáhavý trénink. Díky Blackroll TRIGGER SET můžete masírovat jednotlivé spoušťové body a podpořit tak rychlejší regeneraci tkání. Použitím dvou nástavců na stěně, či podlaze se dostanete i na těžko dostupná místa, jako jsou například: záda, lýtka a hýždě. Kombinací nástavce a rukojeti dosáhnete na všechny části těla, které potřebujete uvolnit.

Nástavce Blackroll TRIGGER SET mají podobný účinek jako palec fyzioterapeuta. Díky tvaru a rozměrům dochází k potlačení bolesti hloubkovu akupresurou. 

Plošší TRIGGER je vhodný pro větší svalové skupiny a TRIGGER S má mírně ostřejší tvar a jeho používání má intenzivnější efekt.

Nástavce můžete použít tzv. metodou stříhání, tedy střižnou metodou, která stimuluje fasciální struktury pod kůží. Lehkým tlakem přejeďte okraj a vyhlaďte kůži. Můžete použít i masážní olej, aby byla metoda příjemnější. 

Blackroll TRIGGER SET je velmi lehká a přenosná sada, použitelná tedy kdekoliv a kdykoliv.

 

Rozměr a váha:

BLACKROLL® TRIGGER: šířka 7 cm, výška 6cm, váha 12g 

BLACKROLL® TRIGGER S: šířka 7 cm, výška 7cm, váha 12g 

BLACKROLL® HANDHELD: šířka 7 cm, výška 4.9cm, váha 8g 

Material:

100% EPP (expandovaný polypropylen) výrobek je 100% recyklovatelný

 

Země původu:

Německo